Ostatní kandidáti našeho sdružení v roce 2010

Ing. Leszek Lipka

Působím jako nezávislý poradce a manažer organizačních změn na národních a mezinárodních projektech. Pocházím ze Slezska, vystudoval jsem České vysoké učení technické v Praze. Je mi 41 let. Jsem ženatý, mám dvě děti, mám rád rodinu, přírodu, dobrou hudbu, filmy a vlídné přátele.

Luboš Kydlíček

Vystudoval jsem Střední odbornou školu, obor Telekomunikační a přenosová zařízení. Do roku 2000 jsem žil a pracoval v Plzni. V současné době pracuji v Praze pro firmu Telefónica O2 CZ. Je mi 36 let. Jsem ženatý, máme dvě malé děti. Volný čas spolu s rodinou naplňujeme sportem a objevováním nepoznaných koutů naší země.

MgA. Lukáš Kořínek

Pocházím z Liberce. Vystudoval jsem Konzervatoř v Teplicích a poté Hudební Akademii múzických umění v Praze. Jsem členem Pražského komorního orchestru, se kterým pravidelně koncertuji u nás i v zahraničí. Působím také jako hudební pedagog na Gymnáziu Jana Nerudy s hudebním zaměřením v Praze. Je mi 34let, jsem ženatý a máme malého syna.

Ing. Pavel Koběrský

Pocházím z Ostravy, vystudoval jsem informační technologie na Vysoké škole ekonomické v Praze. Pracuji jako konzultant a projektový manažer v oblasti informačních systémů, mám zkušenosti z projektů v mnoha evropských zemích. Je mi 31 let. Jsem ženatý, máme dvě děti. Věnuji se rád hudbě a četbě, zejména ekonomické a technické literatury.

Jiřina Hobzíková

Vystudovala jsem Střední ekonomickou školu v Praze a poté jazykovou školu obor německý a anglický jazyk. Je mi 33 let a v současné době pracuji jako finanční účetní ve společnosti v Říčanech – Jažlovicích. Ve Světicích žiji od narození. Jsem vdaná, máme dvě děti. Ráda se věnuji cestování a sportu.