Naši zastupitelé v letech 2010 až 2014

Ing. Jiří Vomlel, Ph.D.

Vystudoval jsem Fakultu elektrotechniky Českého vysokého učení technického v Praze. Tři roky jsem žil v Dánsku, kde jsem pracoval ve výzkumu a vyučoval na univerzitě v Aalborgu. V současné době pracuji v Akademii věd České republiky. Devět let jsem vedl skautský oddíl. Je mi 42 let, jsem ženatý, máme tři malé děti. Ve volném čase jezdím rád na kole.

vomlel@nezavisliprosvetice.cz

Mgr. Klára Rudolfová

Vystudovala jsem bohemistiku na Filozofické fakultě a výtvarný obor na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Pracovala jsem v nakladatelství jako projekt manažer právní a odborné vzdělávací literatury a ve společnosti, která spravovala teletext televizí. Nyní učím na Gymnáziu Opatov v Praze. Je mi 36 let, jsem vdaná, máme dvě děti. Ráda zahradničím.

rudolfova@nezavisliprosvetice.cz

Mgr. Karel Řezba

Je mi 29 let, jsem ženatý, máme dvě děti. Pracuji jako učitel. Vystudoval jsem Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy v Praze a byl jsem zaměstnán v Akademii věd České Republiky. Za studií jsem organizoval soustředění pro středoškolskou mládež. Ve volném čase se věnuji pracím kolem domku.

rezba@nezavisliprosvetice.cz

Ing. Jakub Kozák

Vystudoval jsem České vysoké učení technické v Praze - obor pozemní stavby a konstrukce. Pracuji pro firmu zabývající se energetickou náročností budov. Je mi 29 let. Jsem svobodný, bezdětný. Mé záliby jsou sport a cestování.

kozak@nezavisliprosvetice.cz